środa, 20 lutego 2019

Tagi:

środa, 26 listopada 2014, aktualizowano: poniedziałek, 15 grudnia 2014

Mikołajki w Multikinie w Bydgoszczy!

6 grudnia Express Bydgoski i Multikino zapraszają na filmowe "Mikołajki". Mnóstwo atrakcji, niespodzianek i specjalne zadania od Świętego Mikołaja, za które dzieci i rodzice otrzymają bilet na seans kreskówki "Wielka szóstka"! Bądźcie z nami!

Mikołajki w Multikinie - Byliście? Zapraszamy - zobaczcie jak było!


Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (56) »Sala kinowa wypełniła się po brzegi

W sobotę w Multikinie dzieci podążały szlakiem Św. Mikołaja

Tekst: Justyna Król

Niecodzienną frajdą okazało się sklejanie kolorowych chrupek w świąteczne konstrukcje. Z wielką precyzją tworzono też bombki i ilustrowano zbliżające się Boże Narodzenie.


Nic dziwnego, że frekwencja podczas sobotnich Mikołajek w Multikinie, zorganizowanych przez Express Bydgoski, była tak duża. Już na powitanie wszyscy milusińscy otrzymywali słodkości od Delikatesów z osiedla Błonie. A co kawałek czekały na nich inne atrakcje.

- Mogę ją zabrać do domu, na nasze drzewko? – wykrzykiwała podekscytowana Emilka, odchodząc od stoiska Bellastomy. – Oczywiście, zawiesimy tą przecudną bombkę, którą sama ozdobiłaś na naszej choince. Chodźmy teraz porysować, zobacz ile tam dzieci – odpowiedziała sześciolatce mama, kierując się w stronę stoiska Meritum Banku, który ogłosił konkurs na najciekawszą ilustrację świąteczną i kusił tego dnia wspaniałymi nagrodami.

- Zróbmy zdjęcie ze świętym Mikołajem, wszyscy się bawią, a on chyba trochę się nudzi – sygnalizował tacie czteroletni Kubuś. Pamiątkowe kadry z Mikołajem i elfami było przecież tylko jedną z atrakcji dnia. Dzieci wesoło spędzały czas między innymi tworząc iście świąteczne kombinacje – głównie choinki z kolorowych chrupek. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się też stoisko z robotyką. Mądrala Mikołaj zadbał o doświadczenia i eksperymenty naukowe. Prężnie działała również Poczta Reniferka, dzięki której bożonarodzeniowe życzenia dzieci trafią pod właściwy adres.

- Jeszcze tylko jedna pieczątka i idziemy na film – cieszyła się siedmioletnia Ulka, zmierzając do kolejnego stoiska z zabawami. Szóstego, bo tyle pieczątek należało zebrać, aby otrzymać wejściówkę na niezwykły seans dla dzieci. Każdy mógł wejść razem z rodzicami na „Wielką szóstkę” . Dwieście biletów rozdano, a jedna z większych sal w Multikinie wypełniła się po brzegi, co było znakomitym zwieńczeniem tego, pełnego pozytywnych emocji dnia. Partnerem filmu było centrum handlowe Zielone Arkady.

Partnerem głównym całego wydarzenia był Dor Med aparaty słuchowe i kompleksowe badanie słuchu. Byli z mami również: Soki na Dzień Dobry oraz PAWO z Galerii Fordon.

http://m.7dni.pl/2014/12/orig/31634-321351.jpg

Zapraszamy do Multikina,
Startujemy 6 grudnia, godzina: 11.00 - 15.00

Atrakcji nie zabraknie!


Za wypełnienie zadań Świętego Mikołaja rozdamy 200 biletów na popołudniowy seans "Wielka szóstka"!

Będzie Święty Mikołaj i jego elf, z którym będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Zaprosimy do Poczty Reniferka, żeby napisać piękny list i wysłać go przed gwiazdką.

Przygotujemy wyjątkowe ozdoby choinkowe, figurki chrupkowych Mikołajów.

Ozdobimy razem z uczestnikami bombki, która będzie mogła stać się wyjątkowym prezentem dla najbliższych. Wyłącznym Partnerem stoiska jest Bellastoma.

Partnerem głównym Mikołajek jest Dor - Med Aparaty słuchowe i kompleksowe badanie słuchu.

Partnerem seansu "Wielka szóstka" są Zielone Arkady.

Partnerem przedsięwzięcia i poczty Reniferka jest Meritum Bank.
Firma ROBOprojekt przygotuje atrakcje z zakresu robotyki.
Delikatesy Osiedla Błonie ul. Okrzei 2, Waryńskiego 51 w Bydgoszczy ufunduje słodki poczęstunek dla uczestników zabawy.
Będą z mami: Soki na Dzień Dobry oraz PAWO z Galerii Fordon[b]

http://m.7dni.pl/2014/12/orig/90b77-321344.jpg

[b]REGULAMIN KONKURSU NA MAGICZNY BILET MIKOŁAJA,
ZADANIA ŚW MIKOŁAJA

§1.

Niniejszy Regulamin określa zasady przeprowadzenia konkursu.

§2
ORGANIZATOR


Wydawnictwo „Express Media Sp. z o.o.” z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Warszawska 13, 85-058 Bydgoszcz, wydawca „Nowości”, reprezentowana przez dr Tomasza Wojciekiewicza – Prezesa Zarządu

§3.
ZASADY KONKURSU

Czas trwania konkursu: 06.12.2014, godz. 11.00 - 14.30.
Miejsce: Multikino w Bydgoszczy, ul. Focha 48 | 85-070 Bydgoszcz

Konkurs będzie polegał na odebraniu ze stoiska Expressu Bydgoskiego karty zadań i zebraniu minimum 6 podpisów z 10 stoisk, które zostaną rozmieszczone na terenie Multikina.

Każdy uczestnik zabawy może wypełnić jedną kartę, która uprawnia do seansu filmowego maksymalnie 3 osoby (po zdaniu karty otrzyma maksymalnie 3 bilety).

Aby otrzymać podpis na stoisku należy wykonać przy nim zadania określone przez organizatora stoiska.

Konkurs trwa do wyczerpania biletów.
Liczba biletów: 160 sztuk

§4.
REKLAMACJE

Ewentualne reklamacje dotyczące konkursu należy przesyłać wraz z uzasadnieniem na adres: Express Media Sp. z o.o. ul. Warszawska 13, 85-058 Bydgoszcz, z dopiskiem „Konkurs: MAGICZNY BILET MIKOŁAJA ” w terminie 7 dni od dnia zakończenia konkursu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego) do dnia 06.12.2014

Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.
Termin rozpatrzenia reklamacji przez Organizatorów wynosi 10 dni od dnia ich otrzymania.

§5
DODATKOWE ZAPISY ORGANIZATORA

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej ważnej przyczyny, w szczególności jeżeli zmiana pozwoli na sprawne i zgodne z przepisami przeprowadzenie konkursu.

§6
DOSTĘPNOŚĆ REGULAMINU

Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatorów oraz pod adresami:
www.express.bydgoski.pl