środa, 20 lutego 2019

Tagi:

wtorek, 4 października 2016, aktualizowano: czwartek, 20 października 2016

Targi edukacyjne - Akademia Wiedzy vol.III

Akademia Wiedzy voll. III to wyjątkowe targi edukacyjne, które odbędą się 20 października w godz. od 9.00 do 15.00 w Centrum Kongresowym Opery Nova w Bydgoszczy.

Po raz trzeci jesteśmy organizatorem Akademii Wiedzy, która w zeszłym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród wystawców, jak i szkół. Wysokiej jakości program merytoryczny oraz ciekawe tematy wykładów zaowocowały ogromną frekwencją ze strony uczniów szkół licealnych, a w szczególności maturzystów.

W tym roku kolejny raz pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do Centrum Kongresowego Opery Nova, w którym odbędzie się trzecia edycja targów.

W programie m.in.: interaktywne pokazy i prezentacje promujące nowe technologie oraz nauki ścisłe, spotkania z przedstawicielami uczelni wyższych, wykłady edukacyjne, które będą prowadzone przez profesjonalnych trenerów personalnych oraz wykładowców uczelnianych.

PROGRAM

Sala Manru – III Piętro

9:30 – 10:00
Michał Julian Głodek: „Kariera - prosta droga, czy ciągłe zmiany?”

10:15 – 11:00
Tomasz Zieliński: „O co im wszystkim chodzi? Jak słuchać aby usłyszeć i mówić tak, aby inni widzieli, co jest dla Ciebie, tak naprawdę, ważne?”

11:15 – 11: 45
Prezentacja Wojskowej Akademii Technicznej z Warszawy

12:00 – 12:45
Magdalen Ściepko: „Inżynieria - sprawdź czy to branża dla Ciebie!”

13:00 – 13:45
Michał Julian Głodek: „Techniki mistrzów świata - trening mentalny - ze sportu do kariery zawodowej”

14:00 – 14:45
Karol Kubiak: "Kocham to co robię. Pasja jako kluczowy składnik sukcesu zawodowego."

Sala Seminaryjna – II Piętro

Ewa Wilmanowicz

11:00 – 11:45
„To Twój rok - jak efektywnie planować naukę do egzaminu dojrzałości i kształtować umiejętności przydatne podczas egzaminu”.

12:00 – 12:45
„Zarządzanie wizerunkiem w internecie”.

13:00 – 13:30
Skuteczne techniki zarządzania czasem

13:45 – 14:15
Skuteczne techniki notowania

Sala Fidelio – I Piętro

10:00 – 10:45
Bydgoska Szkoła Wyższa - dr inż. Piotr Bojar: "Wpływ cyfryzacji na rozwój gospodarczy"

11:00 – 11:45
Wyższa Szkoła Bankowa - dr Tomasza Marcysiak: "Socjologia wizualna, o fotografii w badaniach społecznych"

12:00 – 12:45
Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa - prof. KPSW, dr hab. Małgorzata Muszyńska: "Jaka przyszłość czeka humanistów"

13:00 – 13.45
TEB Edukacja - mgr Małgorzata Ptaszkiewicz: "Jakich zawodów potrzebuje rynek pracy?"

14.00 – 14.30
Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu - mgr Otylia Woźniak, mgr Radosław Perkowski: "Dlaczego warto studiować kierunki prozdrowotne? Omówienie na przykładach"

Wykładowcy:

Magdalena Ściepko
Rekruterka i headhunter z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej, właścicielka Agencji Rekrutacyjnej CorsonHR oraz Doradztwa w karierze Corson. Jest certyfikowanym konsultantem Thomasa International z zakresu testów kompetencyjnych TST i PPA. Posiada doświadczenie w zakresie rekrutacji na stanowiska średnie i wysokie. Ma szeroką wiedzę dotyczącą rynku pracy, potrzeb pracodawców oraz rodzajów profesji, które są obecnie najczęściej poszukiwane na rynku. Uważa, że karierę zawodową warto planować już na etapie szkoły średniej.

Tomasz Zieliński
Całe życie zawodowe (ponad 19 lat) spędził ze sprzedażą i zwiększaniem jej efektywności. Pracując w pięciu międzynarodowych korporacjach przeszedł wszystkie możliwe szczeble w strukturach sprzedaży, zaczynając od doradcy, przez kierującego zespołem sprzedażowym, trenera, a kończąc na zarządzaniu strukturą składającą się z kilku regionów obejmujących znaczną część kraju. Podczas swojej pracy wyszkolił dziesiątki wybitnych handlowców. Obecnie właściciel dwóch firm, które kompleksowo zajmują się szkoleniami i doradzaniem innym firmom w zakresie zwiększania efektywności sprzedaży.

Michał Julian Głodek
Coach, trener i hipnoterapeuta, pasjonuje się ludzką naturą i tym, jak praktycznie można wykorzystać jej znajomość w codziennym życiu zawodowym i prywatnym. Skutecznie pomaga ludziom w każdym wieku budować relacje, poznawać swoje talenty, likwidować emocjonalne blokady i znajdować w życiu poczucie spełnienia, szczęścia, bezpieczeństwa i zrozumienia. Autor projektu szkoleniowego brainheart.pro, w którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem podczas organizowanych szkoleń otwartych, pracy indywidualnej oraz udostępniając materiały cyfrowe. Interesuje się nowoczesnymi technologiami i przyszłością ludzkiej ewolucji.

dr Tomasz Marcysiak
Socjolog, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy. Ekspert w zakresie badań przemian zachodzących na obszarach wiejskich. Metodami socjologii jakościowej bada postawy przedsiębiorcze mieszkańców wsi, kulturę ludową oraz strategie zawodowe i aspiracje edukacyjne młodzieży i dzieci. Organizator licznych obozów naukowych i projektów badawczych dla studentów. Mówi o sobie, że jest tak zwanym socjologiem zaangażowanym lepiej czującym się w terenie niż w gabinecie.

Ewa Wilmanowicz
Trener efektywności osobistej, mówca, konsultant marki personalnej i korporacyjnej. Absolwentka Finansów i Controllingu Międzynarodowego na Universite d’Angers oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Członek Klubu France Pologne, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Laureatka III miejsca w konkursie na Najlepszą Mowę Biznesową 2015. Coach certyfikowany przez Noble Manhattan Coaching i International Institute of Coaching & Mentoring. Mistrz praktyk NLP i ekspert Instytutu Badań Gospodarczych w obszarze analiz wartości marki. Pracę nad analizą i strategiami komunikacji luksusowych marek Ewa rozpoczęła podczas Stypendium Rządu Francuskiego, a obecnie konsultuje i buduje wartościowy wizerunek firm, przedsiębiorców, artystów i wysokiej klasy specjalistów. Miłośniczka teatru, muzyki francuskiej, koneserka codzienności.

Karol Kubiak
Mąż, ojciec, podróżnik i przedsiębiorca. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął już na czwartym roku studiów na Politechnice Wrocławskiej. Po 3 latach zmagań na polskim rynku zamknął swoje firmy i postanowił sprawdzić się jako pracownik korporacyjny. Okazało się jednak, że praca w HP a później w Microsoft to ścieżka kariery, która do niego nie pasuje. W 2012 roku zetknął się z branżą MLM. Decyzja o zaangażowaniu się w biznes oparty na tym modelu okazała się strzałem w dziesiątkę. Od ponad 4 lat Karol jest liderem kilkuset osobowej grupy sprzedawców. Bezpośredni coaching i mentoring multimilionerów z branży network marketingu, dziesiątki odbytych szkoleń, tony przestudiowanych książek oraz codzienna praktyka doprowadziły go do miejsca, w którym został specjalistą budowania relacji i sprzedaży. Dziś utrzymuje się z dochodów pasywnych, podróżuje po świecie, aktywnie buduje swój biznes w kilku krajach oraz prowadzi szkolenia w języku polskim i angielskim.
http://m.7dni.pl/2016/10/orig/c2a86-357692.jpg