środa, 20 lutego 2019

zareklamuj się w najnowszym kwartalniku biznes kujawsko-pomorski
http://www.expressmedia.pl/media/banery/biznes.jpg

http://www.expressmedia.pl/media/oferty/biz-2016-03.jpg
Biznes Kujawsko-Pomorski – nowy miesięcznik o biznesie i dla ludzi biznesu. Piszemy w nim o prognozach rynkowych, nowych technologiach, trendach, marketingu i sposobach na biznesowy rozwój. Dodatek dostarczany jest bezpośrednio do całej bazy 19 689 firm w Bydgoszczy i Toruniu.


Biznes Kujawsko-Pomorski:
  • Magazyn zostanie dostarczony bezpośrednio do całej bazy 19 689 firm w Toruniu i w Bydgoszczy na początku marca przez Pocztę Polską, co zapewni Państwa firmie bezpośrednie i bezbłędnie określone dotarcie do bardzo szerokiego środowiska biznesowego w regionie kujawsko-pomorskim
  • Na łamach magazynu zaprezentujemy Państwa ofertę produktów i usług skierowanych do biznesu - właścicieli i osób zarządzających w firmach.
  • Tematyka magazynu będzie związana z zagadnieniami interesującymi każdego przedsiębiorcę - od spraw związanych z księgowością, kadrami, ubezpieczeniami, dotacjami unijnymi po praktyczne wyposażenie biura, systemy informatyczne dla firm, korzystne leasingi samochodowe, materiały promocyjne i reklamowe, organizację konferencji, imprez integracyjnych, szkolenie kadr itp. Nad jakością tekstów będą czuwać doświadczeni dziennikarze Expressu Bydgoskiego i Nowości - dwóch najsilniejszych gazet w województwie kujawsko-pomorskim
Dzięki nakładowi 20 000 egzemplarzy zapewnią sobie Państwo bardzo niewielki jednostkowy koszt dotarcia do Państwa grupy docelowej w magazynie o wysokiej jakości i wiarygodności.