Niedziela, 20 stycznia 2019

druk
Express Media to jedna z najnowocześniejszych i największych drukarni w Polsce. Dzięki temu możemy stworzyć wyjątkową ofertę również w zakresie druku.
U nas wydrukujesz swoją gazetkę firmową, samorządową czy inne akcydensy. Oferujemy również przygotowanie kontentu do takich produktów w zakresie treści, zdjęć i składu graficznego. Możesz zatem w naszym wydawnictwie zamówić swoją gazetkę, a my przygotujemy ci ją od zera, aż do gotowego, wydrukowanego egzemplarza.

W naszej drukarni drukujemy na trzech maszynach o wydajności 60 tysięcy stron na godzinę każda. Grzbiety gazet mogą być maksymalnie 64 stronicowe. W ciągu doby jesteśmy zatem w stanie wydrukować ponad 1,5 miliona stron. Po wydrukowaniu możemy insertować do grzbietu gazetowego 5 wkładek jednocześnie. Mogą to być również płyty CD czy inne niestandardowe rzeczy jak proszek do pieczenia czy pieprz - których to próbki mieliśmy już okazję doklejać do grzbietów gazetowych.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ DRUKU!


Drukarnię Express Media tworzą maszyny do druku Uniset 60, Uniset 75, trzy linie do naświetlania Agfa, linie wkładkujące Ferag, oraz systemy zarządzania produkcją (Arkitex w CtP, PPM dla maszyn offsetowych) oraz dla utrzymania ruchu (Aretics).


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIREFERENCJE

Kliknij aby powiększyćZobacz wszystkie 14 stron w galerii.